15/06/2016

amiROUTER naszej produkcji nagrodzony Medalem Europejskim

  

Z przyjemnością informujemy, że produkowane przez naszą firmę urządzenie comander amiROUTER zostało nagrodzone Medalem Europejskim BCC.

  

Medal Europejski 2016 - logo

  

Zobacz certyfikat

  

amiROUTER to uniwersalna platforma komunikacyjna przeznaczona do wymiany danych pomiędzy urządzeniami pracującymi w sieci lokalnej FastEthernet oraz innymi interfejsami lokalnymi, a sieciami bezprzewodowymi. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o wykorzystaniu w systemach SMART GRID i AMI. Jest elementem infrastruktury komunikacyjnej, zapewniającym bezpieczną transmisję bezprzewodową różnym urządzeniom znajdującym się w sieci elektroenergetycznej, takim jak liczniki, sterowniki automatyki czy koncentratory danych.

 

 

comander amiROUTER

 

 

Szczególną wartością funkcjonalną, jaką oferuje amiROUTER, jest unikalna możliwość dopasowania urządzenia do każdej infrastruktury elektroenergetycznej, zależnie od wymagań klienta oraz lokalnych uwarunkowań prawnych. Drugą istotną cechą jest możliwość użycia dwóch niezależnych łączy radiowych. Redundancja w komunikacji zapewnia bardzo wysoką dostępność urządzenia, niezależnie od ewentualnych przerw w dostępie do medium transmisyjnego.

 

Przeczytaj więcej o comander amiROUTER

Zobacz naszą ofertę rozwiązań do bezprzewodowej transmisji danych w systemach M2M na www.comander.pl

  

logo comander

 


 

Medal Europejski jest ogólnopolskim, niekomercyjnym przedsięwzięciem, mającym na celu promocję polskich produktów na rynku europejskim. Nominowany produkt lub usługa muszą spełnić wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest dynamika firmy oferującej produkt, zdobyte nagrody i certyfikaty. Komisja weryfikacyjna bierze także pod uwagę czy firma korzysta ze szkoleń, seminariów na temat Unii Europejskiej, konsultacji, analiz prawnych, badań rynku itp.

  

Źródło: medal-bcc-2016.evenea.pl