18/09/2017

Nowy standard w e-bankingu: premiera nowej generacji MultiCash już 26 września w Klubie Bankowca.

 

logo multicash

  

MultiCash 4.0 - intuicyjny, ergonomiczny i elastyczny, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, szczególnie w zakresie udoskonalonej nawigacji.

  

Wraz z nową wersją oprogramowania MultiCash 4.0 otwieramy nowy rozdział w historii bankowości elektronicznej. Cechą charakterystyczną nowego oprogramowania jest intuicyjny interfejs użytkownika, który można plastycznie dopasować do indywidualnych potrzeb każdej osoby z niego korzystającej.

  

Pomimo wielu oferowanych funkcji, oprogramowanie jest proste w obsłudze, a użytkownik ma łatwość odnajdywania potrzebnych mu w danym momencie funkcji. Cel ten osiągnięto dzięki zastosowaniu dynamicznego menu; właściwe przyciski pojawiają się w ramach obecnie wykorzystywanych funkcjonalności.

  

Aplikacja prowadzi użytkownika automatycznie przez poszczególne etapy każdego z zadań. Dzięki temu jest ona łatwa w użyciu zarówno dla osoby z nią zaznajomionej, jak i dla nowych użytkowników. Elastyczna architektura rozwiązania oferuje możliwości dopasowania jej do wymagań użytkownika. Istnieje na przykład możliwość skonfigurowania skrótów do funkcji i raportów, które są najczęściej używane.

    

Istotnym elementem nowej generacji MultiCash są zastosowane najwyższej jakości zabezpieczenia przed niepowołanym dostępem do danych i ustawień w systemie. Wszystkie przechowywane dane są całkowicie zaszyfrowane, zarówno w samej bazie danych, jak i przy transferze do lub z zewnętrznych systemów. Ponieważ aplikacja jest całkowicie odseparowana od danych, nie jest wymagane, aby przyporządkować prawa użytkowników do zasobów systemowych. Nacisk, jaki Omikron położył na zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa w architekturze systemu, został potwierdzony przez certyfikat bezpieczeństwa wydany przez TUV Saarland - uznanego na rynku niemieckim audytora bezpieczeństwa IT.

  

Więcej informacji na temat aplikacji:

https://www.omikron.de/en/products/in-focus/multicash-new-generation/

  

logo omikron