Automatyk Programista

ANDRA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie jest stabilną firmą z 30-letnim doświadczeniem na rynku i wyłącznie polskim kapitale. Firma dostarcza usługi projektowe, doradcze, wdrożeniowe i serwisowe w zakresie najwyższej klasy technologii teleinformatycznych oraz systemów chłodniczych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

AUTOMATYK / PROGRAMISTA

Branża: automatyka przemysłowa
Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Udział w innowacyjnych projektach – obiekty przemysłowe, zarządzanie energią
  • Uczestnictwo w pełnym cyklu życia projektu (od projektowania po wdrożenia)
  • Dostęp do najnowszych technologii i szkoleń
  • Pracę w młodym, wspierającym się zespole
  • Samodzielność w działaniu i wszechstronny rozwój
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz dodatkowe benefity

Zakres obowiązków:

  • Programowanie sterowników PLC
  • Programowanie systemów BMS
  • Doradztwo techniczne na potrzeby realizowanych projektów
  • Udział w spotkaniach z klientami, jako wsparcie techniczne (pre-sales, wdrożenia)
  • Zapewnienie kompletnej i zgodnej z wymogami umów i specyfikacji przetargowych dokumentacji systemowej i projektowej
  • Koordynacja pracy zespołów montażowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu elektryki, automatyki, mechatroniki lub pokrewne, możliwe ostatnie lata studiów
  • Praktyczne podstawy programowania
  • Znajomość MS Office i AutoCAD
  • Prawo jazdy kat B
  • Uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail:

Pobierz ogłoszenie w formacie pdf