Inżynier ds. wdrożeń - branża M2M

ANDRA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, jest stabilną firmą z blisko 30-letnim doświadczeniem na rynku i wyłącznie polskim kapitałem. Firma dostarcza usługi projektowe, doradcze, wdrożeniowe i serwisowe w zakresie najwyższej klasy technologii teleinformatycznych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

INŻYNIER DS. WDROŻEŃ
Branża: M2M

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Udział w innowacyjnych projektach z branży M2M/IoT
  • Dostęp do najnowszych technologii i szkoleń
  • Pracę w ambitnym, wspierającym się zespole
  • Uczestnictwo w pełnym cyklu życia produktu (od projektowania, poprzez produkcję po wdrożenia)
  • Samodzielność w działaniu i wszechstronny rozwój

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo techniczne na potrzeby realizowanych projektów M2M/IoT
  • Udział w spotkaniach z klientami, jako wsparcie techniczne (pre-sales, wdrożenia)
  • Współpraca z zespołem B+R w zakresie weryfikacji zgodności przygotowywanych prototypów ze specyfikacją
  • Realizację testów funkcjonalnych, niefunkcjonalnych i produktowych
  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń technicznych dla klientów
  • Zapewnienie kompletnej i zgodnej z wymogami umów i specyfikacji przetargowych dokumentacji produktowej i projektowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki, elektroniki lub telekomunikacji
  • 2 lata doświadczenie w pracy projektowej w roli eksperta technicznego pracującego z klientami
  • Praktyczna znajomość systemu operacyjnego Linux, konfigurowania usług sieciowych typu DHCP, IPSec (strongswan), RADIUS, routing statyczny
  • Umiejętność analizy logów systemowych i pisania skryptów w bash
  • Mile widziana znajomość wymagań Ustawy Prawo zamówień publicznych
  • Znajomość zagadnień transmisji danych w sieciach GSM
  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność pracy pod presja czasu i wymogów projektowych
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail:

Pobierz ogłoszenie w formacie pdf