Inżynier elektronik - branża M2M

ANDRA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, jest stabilną firmą z blisko 30-letnim doświadczeniem na rynku i wyłącznie polskim kapitałem. Firma dostarcza usługi projektowe, doradcze, wdrożeniowe i serwisowe w zakresie najwyższej klasy technologii teleinformatycznych.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

INŻYNIER ELEKTRONIK
Branża: M2M

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Uczestnictwo w tworzeniu innowacyjnych produktów z dziedziny M2M
  • Pracę w ambitnym, wspierającym się zespole
  • Samodzielność działania oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Pakiet benefitów

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie założeń i wymagań do produktów
  • Projektowanie analogowych i cyfrowych urządzeń elektronicznych
  • Tworzenie schematów elektronicznych i projektowanie wielowarstwowych płytek drukowanych
  • Montaż i uruchamianie prototypów urządzeń
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i produkcyjnej: instrukcje, rysunki, procedury
  • Pomoc we wdrażaniu urządzeń do produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu elektroniki lub pokrewne
  • Min. 3 lata doświadczeniu na analogicznym stanowisku
  • Praktyczna znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej
  • Doświadczenie w samodzielnym projektowaniu obwodów drukowanych high-speed (DDR2/3, USB, Ethernet)
  • Doświadczenie w pracy z mikrokontrolerami 8 i 32-bitowych oraz procesorami aplikacyjnymi ARM
  • Znajomość technologii bezprzewodowych, GSM/GPRS, GPS oraz oprogramowania Altium Designer
  • Znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca czytanie i tworzenie dokumentacji

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail:

Pobierz ogłoszenie w formacie pdf