Menedżer ds. kluczowych klientów ICT

ANDRA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie jest stabilną firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku i wyłącznie polskim kapitałem. Firma dostarcza usługi projektowe, doradcze, wdrożeniowe i serwisowe w zakresie najwyższej klasy technologii teleinformatycznych.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

MENEDŻER DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW
Branża: ICT

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Polska

Zakres obowiązków:
Sprzedaż produktów i rozwiązań z zakresu IT, Unified Communications oraz Contact Center
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
Rozwijanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych
Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb Klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań ICT
Uczestnictwo w rozwoju oferty handlowej
Tworzenie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
Monitorowanie rynku celem utrzymywania przewagi konkurencyjnej

Wymagania:
Praktyczna wiedza z zakresu rozwiązań IT, telekom
Bardzo dobra znajomość rynku ICT
Min. 5-letnie doświadczenie handlowe we współpracy z klientami biznesowymi
Zbudowane relacje handlowe, potwierdzone sukcesami sprzedażowymi
Umiejętność negocjacji oraz łatwość prowadzenia rozmów techniczno-handlowych
Nastawienie na cel

Oferujemy:
Zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się organizacji
Samodzielność działania
Wsparcie zespołu technicznego
Niezbędne narzędzia pracy
Pakiet benefitów dla pracowników

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail:

Pobierz ogłoszenie w formacie pdf