Regionalny menedżer sprzedaży

ANDRA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest stabilną firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku i wyłącznie polskim kapitałem. Dostarcza rozwiązania i wsparcie w zakresie systemów wytwarzania chłodu i odzysku ciepła, wspierające energooszczędność oraz redukujące koszty eksploatacji i procesów produkcyjnych. Jest oficjalnym dystrybutorem marki EBARA - producenta układów absorpcyjnych.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

REGIONALNY MENEDŻER SPRZEDAŻY
Branża: przemysłowe systemy chłodnicze, HVAC

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

  • Sprzedaż produktów i rozwiązań z zakresu systemów chłodniczych HVAC (systemy freonowe i absorpcyjne)
  • Pozyskiwanie i współpraca z klientami rynku przemysłowego
  • Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb Klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań HVAC
  • Opracowywanie koncepcji przemysłowych układów chłodniczych i ich wycena
  • Zarządzanie zespołem handlowym
  • Monitorowanie rynku celem utrzymywania przewagi konkurencyjnej

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży systemów chłodniczych
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i utrzymywaniu relacji z klientami z rynku przemysłowego
  • Bardzo dobra znajomość rynku technologii chłodniczych
  • Praktyczna umiejętność projektowania przemysłowych układów chłodniczych
  • Łatwość budowania relacji handlowych, umiejętność negocjacji
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym

Oferujemy:

  • Dostęp do wiedzy o najnowszych technologiach
  • Wsparcie techniczne
  • Samodzielność działania
  • Samochód służbowy, dodatkowe benefity, niezbędne narzędzia pracy

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail:

Pobierz ogłoszenie w formacie pdf