Inżynier urządzeń absorpcyjnych

ANDRA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest stabilną firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i wyłącznie polskim kapitałem. ANDRA, oficjalny dystrybutor absorpcyjnych agregatów wody lodowej i pomp ciepła japońskiej marki EBARA, poszukuje kandydatów na stanowisko:

INŻYNIERA URZĄDZEŃ ABSORPCYJNYCH
Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego
  • Różnorodne zadania łączące technikę, biznes i najnowsze technologie
  • Dużą dawkę wiedzy i praktycznego doświadczenia na obiektach przemysłowych
  • Możliwość pogodzenia pracy ze studiami
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz dodatkowe benefity

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej w zakresie: wymiarowych rysunków i schematów elektrycznych urządzeń i instalacji oraz tłumaczeń
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej i serwisowej
  • Uczestnictwo w przeglądach technicznych urządzeń i wizjach lokalnych na obiektach przemysłowych
  • Bieżący kontakt z zagranicznymi dostawcami w zakresie koordynacji zamówień / dostaw urządzeń i usług
  • Uczestnictwo w przygotowaniu i prowadzeniu szkoleń z teorii urządzeń absorpcyjnych dla klientów i pracowników handlowych

Wymagania:

  • Student IV lub V roku politechniki, kierunku energetyka cieplna – mile widziany tytuł inżyniera
  • Znajomość podstaw oraz zainteresowanie technologią bromolitowych urządzeń absorpcyjnych i systemów energetycznych
  • Dyspozycyjność minimum 3 całe dni w tygodniu.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Gotowość do bezpośredniej pracy z klientem
  • Otwartość na różnorodną pracę w biurze, na obiektach przemysłowych oraz wyjazdach
  • Dobra znajomość programów AutoCad oraz MS Office
  • Prawo jazdy kategorii B

Aplikacje prosimy wysyłać na adres:

Pobierz ogłoszenie w formacie pdf