Kierownik projektu [HVAC]

ANDRA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest stabilną firmą z 30-letnim doświadczeniem na rynku i wyłącznie polskim kapitale. Firma dostarcza usługi projektowe, doradcze, wdrożeniowe i serwisowe w zakresie najwyższej klasy technologii teleinformatycznych oraz systemów chłodniczych.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

KIEROWNIK PROJEKTU
Branża: HVAC

miejsce pracy: Warszawa
region: Polska

Oferujemy:

  • Udział w innowacyjnych projektach – obiekty przemysłowe, zarządzanie energią
  • Uczestnictwo w pełnym cyklu życia projektu (od projektowania po wdrożenia)
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Samodzielność w działaniu i wszechstronny rozwój
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz dodatkowe benefity

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Samodzielne prowadzenie projektów technicznych w zakresie wykonawstwa węzłów chłodu i instalacji HVAC
  • Opracowywanie i monitorowanie budżetu
  • Wybór podwykonawców i dostawców
  • Współpraca z inwestorami, dostawcami oraz podwykonawcami
  • Opracowywanie koncepcji projektowych na podstawie wizji lokalnej
  • Przygotowywanie dokumentacji przetargowej oraz powykonawczej
  • Prowadzenie negocjacji biznesowych
  • Monitoring rynku w zakresie nowych inwestycji, przetargów
  • Wsparcie techniczne w pozyskiwaniu nowych projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 2 lata doświadczenia w samodzielnej realizacji projektów
  • Mile widziane uprawnienia branżowe
  • Znajomość programów: pakiet Office, AutoCad, programy do kosztorysowania
  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego (w tym terminologia techniczna)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętności handlowe i negocjacyjne

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail:

Pobierz ogłoszenie w formacie pdf