Magazynier

MAGAZYNIER

miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Swobodną atmosferę pracy
  • Szkolenia oraz naukę jęz. angielskiego
  • Możliwość samodzielnego wyboru benefitów (karta multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie)
  • Spotkania integracyjne

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów
  • Kompletacja, pakowanie i wysyłka materiałów do odpowiednich zleceń produkcyjnych
  • Przygotowywanie i przepływ dokumentacji magazynowej zgodnie z wewnętrznymi zasadami
  • Aktualizacja danych w systemie magazynowym
  • Stała kontrola nad stanami magazynowymi
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji magazynowych
  • Dbanie o porządek na magazynie

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej
  • Odpowiedzialność, sumienność w codziennej pracy
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy – umiejętność szybkiego przełączania się między różnymi zadaniami

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail:

Pobierz ogłoszenie w formacie pdf