Programista .NET

ANDRA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie jest stabilną firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i wyłącznie polskim kapitałem. Firma dostarcza usługi projektowe, doradcze, wdrożeniowe i serwisowe w zakresie najwyższej klasy technologii teleinformatycznych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

PROGRAMISTA.NET
Branża: software

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Uczestnictwo w tworzeniu innowacyjnych produktów software’owych
  • Spektrum wyzwań z zakresu odpowiedzialności DevOps
  • Ambitny, wspierający zespół
  • Pakiet benefitów, naukę jęz. w miejscu i godzinach pracy

Zadania:

  • Dev – programowanie, rozwój, testy w środowisku .NET
  • Ops – uruchamianie, wdrażanie, produktów, wsparcie techniczne klienta
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla tworzonych aplikacji

Oczekujemy:

  • Min. 2 lat doświadczenia pracy na analogicznym stanowisku
  • Realizacji projektów opartych na .NET: WinForms, ASP.NET MVC
  • Znajomości Entity Framework
  • Znajomości baz danych
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Chęci do rozwoju

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail:

Pobierz ogłoszenie w formacie pdf