Projektant - instalacje teletechniczne lub BMS

ANDRA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie jest stabilną firmą z ponadtrzydziestoletnim doświadczeniem na rynku i wyłącznie polskim kapitałem. Firma dostarcza usługi projektowe, doradcze, wdrożeniowe i serwisowe w zakresie najwyższej klasy instalacji niskoprądowych i elektrycznych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

PROJEKTANT
Branża: instalacje teletechniczne lub systemy automatyki budynków

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach
  • Samodzielność w działaniu i realny wpływ na sposób i jakość pracy
  • Samochód służbowy
  • Możliwość samodzielnego wyboru benefitów (karta multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie)
  • Swobodną atmosferę i pracę w zgranym, dynamicznym zespole

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja dokumentacji techniczno – projektowej
  • Analiza jakościowa i cenowa rozwiązań ujętych w projektach
  • Wprowadzanie zmian projektowych (value engineering)
  • Współpraca z dostawcami branżowymi
  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (elektrotechnika lub pokrewne)
  • Min. 3 letnie doświadczenie w projektowaniu i wycenach systemów: SSP, DSO, KD, CCTV, SSWiN lub BMS
  • Bardzo dobrą znajomość AutoCad
  • Znajomość rynku dostawców
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • Samodzielność, efektywność, odpowiedzialność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail:

Pobierz ogłoszenie w formacie pdf