Specjalista ds. wdrożeń oprogramowania

ANDRA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie jest stabilną firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i wyłącznie polskim kapitałem. Firma dostarcza usługi projektowe, doradcze, wdrożeniowe i serwisowe w zakresie najwyższej klasy technologii teleinformatycznych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. WDROŻEŃ OPROGRAMOWANIA
Branża: software

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Uczestnictwo we wdrażaniu innowacyjnych produktów software’owych
  • Ambitny, wspierający zespół
  • Pakiet benefitów, naukę jęz. w miejscu i godzinach pracy

Zadania:

  • Koordynacja postępów prac programistycznych – weryfikacja jakości, funkcjonalności i harmonogramu
  • Kompilacja przygotowanego przez programistów kodu
  • Tworzenie pakietów instalacyjnych
  • Wdrożenie oprogramowania u klientów – wsparcie klienta na każdym etapie projektu
  • Analiza logów i baz danych
  • Tworzenie dokumentacji powdrożeniowej i użytkowej
  • Obsługa powdrożeniowa klienta

Jeśli:

  • nie boisz się pracy we wdrożeniach, współpracy z zespołem programistycznym oraz klientem biznesowym,
  • skończyłeś/aś studia informatyczne,
  • posiadasz szeroką wiedzę z zakresu sieci informatycznych, Windows, Linux, bazy danych, SQL,
  • nie straszna Ci analiza danych i łączenia faktów – elementy i funkcjonalności złożonych systemów IT,
  • cechuje Cię proaktywność, kreatywność i wytrwałość w docieraniu do rozwiązywań,
  • z łatwością budujesz relacje, a współpraca zespołowa oraz z klientem zewnętrznym jest tym, co lubisz,
  • znasz bazy danych takie jak MS SQL Server lub Oracle i narzędzia, np. SQL Server Management Studio lub SQL Developer,
  • myślisz o rozwoju w kierunku programowania,
  • język angielski nie jest Ci obcy,

zaprezentuj się w świetle stawianych wymagań w dowolny sposób na jednej stronie A4 i prześlij na adres e-mail:

Pobierz ogłoszenie w formacie pdf