Firma

Jesteśmy polską firmą o tradycjach inżynierskich.

Dostarczamy rozwiązania oraz usługi projektowe, wdrożeniowe, serwisowe i doradcze z obszaru teleinformatyki i infrastruktury technicznej.

Budujemy wydajne i bezpieczne środowisko produkcyjne - ułatwiamy pracę, obniżamy koszty eksploatacyjne, wspieramy funkcjonowanie i rozwój biznesu naszych klientów.

 

logo Andra 30 lat

ANDRA powstała w 1988 r. jako jedna z pierwszych na polskim rynku firm o profilu informatyczno-integratorskim. Od ponad trzydziestu lat pomagamy naszym klientom czerpać maksimum korzyści z potencjału, jaki niosą nowe technologie. Nasze portfolio obejmuje szerokie spektrum rozwiązań z obszaru teleinformatyki i infrastruktury technicznej obiektów.

Solidne podstawy teoretyczne, doświadczenie i unikalne know-how - to z nich korzystamy projektując i wdrażając rozwiązania, dzięki którym procesy biznesowe naszych klientów przebiegają sprawnie i efektywnie. Wyznajemy zasadę technologii dla biznesu - projekty rozpoczynamy od poznania kontekstu biznesowego, któremu projekt ma służyć.

Prowadzimy projekty o zróżnicowanej skali i złożoności, na terenie całego kraju. Nasi klienci to przedsiębiorstwa z sektora energetycznego, przemysłowego, bankowo-finansowego, budownictwa, transportu, mediów i nowych technologii, a także jednostki administracji publicznej.

Na pierwszym miejscu stawiamy inżynierską solidność i rzetelność w biznesie. Cenimy i budujemy długoterminowe relacje - z niektórymi z naszych klientów współpracujemy już od kilkunastu lat.