Firma

Jesteśmy polską firmą o tradycjach inżynierskich.

Dostarczamy rozwiązania oraz usługi projektowe, wdrożeniowe, serwisowe i doradcze z obszaru teleinformatyki i infrastruktury technicznej.

Za pomocą nowych technologii budujemy wydajne i bezpieczne środowisko produkcyjne, ułatwiamy pracę, wspieramy funkcjonowanie i rozwój biznesu naszych klientów.

 

logo Andra 30 lat

ANDRA została założona w 1988 r. jako jedna z pierwszych na polskim rynku firm o profilu informatyczno-integratorskim. Od 30 lat pomagamy naszym klientom czerpać maksimum korzyści z potencjału, jaki niosą nowe technologie. Dzisiaj portfolio naszych rozwiązań obejmuje szerokie spektrum wzajemnie komplementarnych rozwiązań z obszaru teleinformatyki i infrastruktury technicznej obiektów.

Solidne podstawy teoretyczne, praktyczne doświadczenie i unikalne know-how to baza, dzięki której potrafimy zbudować wydajną i bezpieczną infrastrukturę - środowisko, w którym procesy biznesowe naszych klientów mogą przebiegać sprawnie i efektywnie. Wyznajemy zasadę technologii dla biznesu - punktem wyjścia do naszych projektów jest poznanie specyfiki kontekstu biznesowego, któremu projekt ma służyć.

Realizujemy projekty o zróżnicowanej skali i złożoności, na terenie całego kraju. Wśród naszych klientów są przedsiębiorstwa z sektora energetycznego, przemysłowego, bankowo-finansowego, budownictwa, transportu, mediów i nowych technologii, a także jednostki administracji publicznej.

Naszymi priorytetami zawsze były inżynierska solidność i rzetelność w biznesie. Stawiamy na długoterminowe relacje - z niektórymi z naszych klientów współpracujemy już od kilkunastu lat.