Intel Server System M70KLP

Intel Server System M70KLP

 

Planujesz inwestycje w obszarze infrastruktury IT? Potrzebujesz szybszej, bardziej wydajnej obsługi procesów?

System serwerowy INTEL®  M70KLP tworzy nową jakość wśród standardowych serwerów 2U wyższej klasy poprzez połączenie niezwykłej gęstości i wszechstronności na potrzeby skalowania pionowego i poziomego obciążeń roboczych. Jego wysokie możliwości obliczeniowe i pojemności sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie do zmaksymalizowania konsolidacji na potrzeby maszyn wirtualnych (VM) i obciążeń roboczych.

Dlaczego warto zainwestować w rozwiązania z rodziny  Intel® Server System M70KLP?

  • Wyjątkowa moc obliczeniowa i obsługa dużego wolumenu obciążeń roboczych przez pojedynczy serwer M70KLP pozwala zredukować liczbę urządzeń w data center przy zachowaniu tej samej wydajności infrastruktury i w ten sposób zoptymalizować koszty operacyjne.
  • Przełomowa pojemność pamięci: nawet do 15TB pojemności pamięci systemowej na serwer optymalizuje konsolidację obciążeń roboczych i umożliwia tworzenie większych zbiorów danych w bazach danych w pamięci.
  • Zwiększona moc obliczeniowa nawet do 28 rdzeni na procesor i do 112 rdzeni na serwer 2U zapewnia wyjątkową gęstość i wydajność wielogniazdowych rdzeni .   

Bez względu na branżę, w jakiej prowadzisz działalność, i na planowany sposób wykorzystania serwerów, dobierzemy rozwiązanie serwerowe z portfolio Intel, dzięki któremu zoptymalizujesz efektywność pracy i wydajność operacyjną!

Dowiedz się więcej o serwerach Intel® Server System M70KLP 


Napisz do nas: