Intel® Server System M50CYP

Intel Server System M50CYP

 

Planujesz inwestycje w obszarze infrastruktury IT? Potrzebujesz szybszej, bardziej wydajnej obsługi procesów?

Rodzina systemów serwerowych Intel® M50CYP obejmuje kilka typów serwerów charakteryzujących się wyjątkową wydajnością.

Serwery przeznaczone są do standardowych, uniwersalnych zastosowań wymagających przetwarzania dużej ilości danych. Idealnie sprawdzą się jako centralny element infrastruktury, na której opiera się działanie aplikacji biznesowych, baz danych, handlu elektronicznego, obsługi procesów analitycznych, a także jako serwery sieci Web.

Dlaczego warto zainwestować w rozwiązania z rodziny Intel® Server System M50CYP?

  1. Skalowalne procesory Intel XEON trzeciej generacji mają wbudowaną technologię Deep Learning Boost, która przyśpieszą wnioskowanie oparte na sztucznej inteligencji.
  2. Pamięć Trwała INTEL Optane z serii 200 umożliwia zwiększenie pojemności pamięci do 6 TB na procesor, w porównaniu z pierwszą generacją zwiększa to przepustowość o 32%!
  3. Zapewniają przełomową wydajność pamięci masowej dzięki obsłudze nowego dysku SSD Intel Optane z serii P5800X. Obsługują również ultragęste dyski Intel SSD D5 z serii P5316, o ogromnej pojemności 1 petabajta pamięci masowej na serwer 1U.

Bez względu na branżę, w jakiej prowadzisz działalność, i na planowany sposób wykorzystania serwerów, dobierzemy rozwiązanie serwerowe z portfolio Intel, dzięki któremu zoptymalizujesz efektywność pracy i wydajność operacyjną!

Dowiedz się więcej o serwerach Intel® Server System M50CYP

Pobierz kartę produktową


Napisz do nas: