Archiwum aktualności

28 maja 2019

ANDRA Integratorem Systemów BMS Honeywell za rok 2018

Jako Certyfikowany Partner dostarczamy kompletne układy automatyki budynkowej oraz systemy zarządzania budynkami (BMS) oparte na rozwiązaniach Honeywell.

więcej
24 maja 2019

Perspektywy dla chłodu sieciowego - Chorzów, 12 czerwca

ANDRA partnerem technologicznym konferencji. Odwiedź nasze stoisko i dowiedz się więcej o możliwościach, jakie oferują nowoczesne systemy chłodnicze oparte na urządzeniach absorpcyjnych.

więcej
05 kwietnia 2019

ANDRA partnerem XXII Konferencji Polskiego Stowarzyszenia Skarbników Korporacyjnych [PCTA]

Projektujemy i wdrażamy rozwiązania aplikacyjne spajające finanse przedsiębiorstw z systemami bankowymi. Na tegorocznej Konferencji przedstawimy nasze najnowsze rozwiązania wspierające pracę skarbników korporacyjnych.

więcej
19 marca 2019

Energia i media techniczne w zakładach produkcyjnych - zapraszamy na konferencję

3 kwietnia w Płocku będziemy mówić o tym, jak zoptymalizować wykorzystanie energii elektrycznej i innych mediów technicznych i w ten sposób obniżyć koszty procesów produkcyjnych.

więcej
12 listopada 2018

ANDRA wyróżniona przez Avaya za najwyższy poziom certyfikacji

Avaya Experience Forum: ANDRA otrzymała statuetkę Partnera Roku 2017 za najszerszy zakres certyfikacji technicznych.

więcej
25 października 2018

Zapraszamy na European Utility Week w Wiedniu w dniach 6-8 listopada, stoisko B.b46

W tym roku zaprezentujemy system comander rozszerzony o nowe rozwiązania komunikacyjne dla dostawców wody. Zaprezentujemy też najnowsze routery dedykowane dla stacji SN/nn.

więcej
21 września 2018

Energia i media techniczne w produkcji – zapraszamy na konferencje

27 września w Łodzi i 25 października w Zielonej Górze będziemy mówić o tym, jak zoptymalizować wykorzystanie energii elektrycznej i innych mediów technicznych i w ten sposób obniżyć koszty procesów produkcyjnych.

więcej
01 sierpnia 2018

Fałszywe maile z fakturą od ANDRA

Informujemy, że emaile wysyłane w imieniu ANDRA Sp. z o.o, podpisane przez Małgorzatę Szaniewską, są próbą podszycia się pod naszą firmę i mogą zawierać wirusy, albo są próbą wyłudzenia pieniędzy. ANDRA Sp. z o.o. nie ma nic wspólnego z tymi emailami. W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 22 533 63 00.

więcej
22 czerwca 2018

ANDRA jako Gold Partner Omilia dostarcza inteligentne rozwiązania automatyzujące obsługę klienta

Rozwiązania Omilia, oparte na technologii Natural Language Understanding i sieciach neuronowych, zapewniają efektywność kontaktu i komfort komunikacji w naturalnym języku, z wykorzystaniem interfejsu głosowego.

więcej