Wiele kompetencji pod jednym dachem

Jesteśmy interdyscyplinarni. Co przez to rozumiemy?

Po pierwsze, wszechstronność naszych pracowników – efekt pracy przy wielu projektach o zróżnicowanej skali i złożoności, oraz międzyzespołowej współpracy. To pozytywny rezultat dzielenia się wiedzą przy wspólnej pracy poszczególnych zespołów.

Po drugie, jesteśmy interdyscyplinarni i wszechstronni jako firma. ANDRA to system współpracujących zespołów, wyspecjalizowanych w szeregu pokrewnych i uzupełniających się obszarów technologicznych. Nasze projekty zawsze opierały się na wykorzystaniu przede wszystkim własnych pracowników. Jesteśmy samodzielną, skuteczną drużyną, którą niewiele jest w stanie zaskoczyć.

 

Projekt korzysta, klient korzysta:

  • Doświadczenie i całościowe spojrzenie na kontekst technologiczny pozwalają nam rozpoznawać punkty krytyczne, eliminować przeszkody i optymalizować pracę już na wstępnych etapach projektu. Dzięki temu realizacja przebiega szybciej i skuteczniej.

 

  • Zespoły służą sobie wzajemnie wsparciem i konsultacją. Zapewnia to szerszą perspektywę techniczną, a dzięki niej do wyzwań i ograniczeń technologicznych podchodzimy w sposób otwarty i nieszablonowy. Myślimy kreatywnie i szukamy niestandardowych rozwiązań. Takie podejście procentuje w przypadku problemu wykraczającego poza zakres specjalistycznych kompetencji w wąskim obszarze.

 

  • Nie ma potrzeby angażowania zewnętrznych fachowców do większości zadań z obszaru naszych specjalizacji. Ma to znaczenie zarówno dla kosztów, jak i sprawności realizacji projektu.