Inżynier budowy [elektryka, teletechnika, BMS]

ANDRA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest stabilną firmą z ponadtrzydziestoletnim doświadczeniem na rynku i wyłącznie polskim kapitałem. Firma dostarcza usługi projektowe, doradcze, wdrożeniowe i serwisowe w zakresie najwyższej klasy technologii teleinformatycznych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

INŻYNIER BUDOWY
Branża: elektryka / teletechnika / BMS

Miejsce pracy: biuro w Warszawie / miejsce projektu

Oferujemy:

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach
  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia i rozwoju
  • Możliwość samodzielnego wyboru benefitów (karta multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie)
  • Swobodną atmosferę i pracę w zgranym, pomocnym zespole

Powierzamy zadania:

  • Wsparcie w realizacji projektów z zakresu projektowania i wykonywania instalacji teletechnicznych, elektrycznych lub BMS na obiektach biurowych
  • Uczestnictwo w koordynacji zespołów i podwykonawców zaangażowanych w projekt
  • Realizacja zamówień i organizacja logistyki dostaw na inwestycje
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej na potrzeby spotkań z Inwestorem/Klientem/Podwykonawcami
  • Wprowadzanie zmian projektowych (value engineering)
  • Bieżąca kontrola jakości i zgodności prowadzonych robót z dokumentacją projektową i zapisami umownymi

Jeśli:

  • posiadasz wykształcenie z zakresu elektrotechniki lub pokrewne lub jesteś na ostatnim roku studiów tychże kierunków,
  • lubisz kiedywokół dzieje się dużo i intensywnie,
  • praca za biurkiem Cię nudzi, a działanie na budowie to Twój świat lub marzenie,
  • jesteś gotów/gotowa na wyjazdy służbowe w miejsce realizacji projektu,

nie wahaj się, dołącz do nas!

Aplikacje prosimy wysyłać na adres:

Pobierz ogłoszenie w formacie pdf